Важливість ретельної підготовки основи
Для монтажу будь-якого напольного покриття важливо провести тщательну підготовку основи, на якій можуть бути такі дефекти як впадини, напливи, тріщини і т. д.
Підготовка до установки маяків для стяжки підлоги
Перед тим як розпочати установку маяків для стяжки підлоги в Києві, необхідно провести підготовку основи, для чого знадобиться придбати певні матеріали:
- Зона підлоги повинна бути очищена від старого декоративного покриття, сміття і пилу. Усі відшарування, тріщини та інші ушкодження слід зачистити та закласти спеціальними розчинами, виготовленими на основі цементу.
- Після вирівнювання потрібно кілька разів прогрунтувати поверхню підлоги, щоб збільшити його адгезивні властивості (буде забезпечена надійна зчіпка поверхні з цементною стяжкою).
- Як тільки суміш грунтовки повністю висохне можна приступати до укладання гідроізоляції, для якої зазвичай використовується поліетиленова плівка.
Встановлення нульового рівня перед установкою маяків
Перед установкою маяків для стяжки підлоги в Києві (ціна на роботи визначається індивідуально) потрібно провести один із найвідповідальніших етапів - встановити нульовий рівень.
- Відзначаються початкові точки (на висоті 1 м від рівня підлоги) на кожній стінці приміщення, після чого між ними прокреслюється сполучна лінія.
- Визначається і відзначається найнижча та найвища точка.
- Через точку, яка розташована на меншій відстані від базового рівня, проводиться риса. Нульовий рівень переноситься на 3 см вище за точку, розташовану на висоті 1 м. Завдяки такій розмітці товщина бетонного покриття по всьому периметру приміщення не буде менше 3 см.
Самостійне встановлення маяків для стяжки підлоги
Установка маяків для стяжки підлоги дозволить створити ідеально рівну основу для монтажу покриття для підлоги. Для цих цілей можна використовувати як спеціальні Т-подібні напрямні, так і металеві профіль для гіпсокартону або дерев'яні бруски. Перший маячок повинен встановлюватись у тому місці, де він перекриватиме найвищу точку основи. Тут потрібно за допомогою перфоратора зробити отвір, вставити в нього пробку, вкрутити в неї шуруп. На іншому кінці напрямної проводяться аналогічні маніпуляції, після чого між елементами кріплення натягується волосінь, або малярський шнур. По довжині лінії, що утворилася, проробляються отвори, на відстані 0,5 м один від одного. Така процедура вирівнювання виконується за двома напрямками (рекомендується на тій самій висоті натягувати шнури ще й поперек усіх напрямних). Після цього проводиться установка маяків для стяжки підлоги, навіщо викладаються цементні гірки вздовж лінії майбутніх смуг. Всередину цих піднесень вставляються маяки таким чином, щоб їх верхні грані торкалися натягнутих шнурів.