Все для ремонту та будівництва
0

OSB-3 12 мм Kronospan

(3)
Вологостійка деревно-стружкова плита застосовується у якості плоского конструктивного та оздоблювального матеріалу у будівництві, меблевій промисловості, для виробництва упаковки і тари. Розмір: 1250×2500×12 мм. Вага - 21 кг.
Немає в наявності
OSB, ДВП, фанера, брус Подивитись схожі товари в категорії: OSB, ДВП, фанера, брус
Ціну уточнюйте
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Виробництво OSB-3 Kronospan базується на пресуванні попередньо обробленої деревної тріски під тиском і при високій температурі, у якості клейової суміші використовуються водостійкі смоли. Має тришарову структуру – тріски внутрішнього шару мають перпендикулярну орієнтацію до довжини листа, а зовнішні орієнтовані паралельно кромці.

Така конструктивна особливість надає виробу високу механічну міцність і гарантує стабільність розмірів при коливаннях температури та вологості.

1

Застосування OSB-3 в каркасному житловому будівництві

Сфера застосування

Плита OSB-3 Kronospan застосовується в каркасному житловому будівництві, у якості конструктивного та оздоблювального матеріалу як всередині, так і зовні приміщень, так як висока вологостійкість дозволяє витримувати складні експлуатаційні умови і повністю зберігати всі свої якості.

Вологостійка плита використовується для облаштування суцільної обрешітки даху та чорнових підлог, так як матеріал здатний витримувати великі статичні та динамічні навантаження. Широко застосовується в меблевій промисловості, а також для виробництва різних видів упаковки, тари. Використовується для виготовлення знімною опалубки і зведення тимчасових огороджувальних конструкцій на будівельних об'єктах.

2

Облаштування підлог

Властивості

Плита OSB-3 Kronospan має високі робочі та експлуатаційні характеристики:

  • екологічність;
  • висока вологостійкість;
  • міцність;
  • здатність зберігати стабільність розмірів при коливаннях рівня температури та вологості довкілля;
  • вогнетривкість;
  • паропроникність;
  • зручність монтажу;
  • надійність фіксації кріпильних елементів;
  • довговічність.

3

Облаштування опалубки

Спосіб застосування

Перед тим як приступити до монтажу плити OSB-3, матеріал слід витримати протягом 48 годин для акліматизації в умовах, при яких будуть проводитися роботи. Незважаючи на вологостійкість матеріалу, при складуванні та зберіганні його потрібно захищати від прямого впливу води та вологи.

Монтажні роботи проводяться з використанням спеціальних кріплень для деревини – кільцевих або спіральних цвяхів, при цьому їх довжина повинна бути більше товщини плити в 2-2,5 рази. Для забезпечення довговічності конструкцій, особливо зовнішніх, поверхню рекомендується обробити спеціальними захисними речовинами.

Розмір плити – 1250×2500×12 мм, вага – 21 кг.

Виробник: Kronospan, Білорусь.

Відгуки OSB-3 12 мм Kronospan

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти