Все для ремонту та будівництва
Київ, вул. Дмитра Дорошенка, 49, інд. 01042
0

Фанера ФК 1525x1525x4 мм

(0)
Використовується у каркасному будівництві та меблевому виробництві. Завдяки сучасним хімічним речовинам - лакам, фарбам та смолам - матеріал має вологостійкі властивості.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Фанера ФК має шарувату структуру, вона складається зі склеєних тонких шарів деревини. Лущений шпон, який використовується у якості основної сировини, буває різної товщини, залежно від заданих параметрів кінцевого продукту. Висока вартість фанери останнім часом істотно знизилася. Це пов'язано із вдосконаленням виробничого процесу та устаткування з виготовлення шпону і використанням сучасних лакофарбових матеріалів. Крім цього, застосування сучасних синтетичних смол зробило матеріал вологостійким.

fanera FK 01

Виробництво шпону на сучасному обладнанні

Сфера застосування

Однією з основних сфер застосування фанери є меблеве виробництво. З неї роблять корпусні та офісні меблі. Також фанера застосовується у каркасному будівництві та при чорновій внутрішній обробці приміщень:

  • при укладанні підлоги;
  • як елементи перекриттів малоповерхових будівель;
  • для формування внутрішніх простінків та перегородок.

kreslo kachalka

Меблі з фанери

Часто фанера використовується для виготовлення особливо міцної упаковки, коробок та багаторазових ящиків. Крім того, матеріал використовується у машинобудуванні, виробництві музичних інструментів та в багатьох інших галузях.

У якості клейової суміші для фанери ФК використовується карбідний клей. Застосування цієї речовини трохи знижує водостійкі характеристики матеріалу, але його цілком можна використовувати при внутрішній обробці вологих приміщень або змонтувати опалубку для заливки стрічкового фундаменту.

priminenie faneri

Чорнова підлога

Ключові технічні характеристики

Серед основних технічних показників фанери ФК виділяють наступні:

  1. Простота обробки. Фанеру просто пиляти та свердлити. Для розпилювання можуть бути використані електролобзик або ручна пила. Щоб отримати рівний, без зазубрин край, необхідно застосовувати ножівкове полотно з дрібними зубцями. Для свердління можуть бути використані будь-які свердла, як по дереву, так і по металу. Виняток становлять свердла побідитовими насадками для роботи з бетоном.
  2. Міцність кріплення. Фанерні листи надійно скріплюються між собою та прикріплюються до будь-якої поверхні. Для цього можуть використовуватися саморізи, цвяхи, будівельні скоби.

29

Технології лазерного розкрою дозволяють зробити з простої фанери ефектні декоративні панелі

Відгуки Фанера ФК 1525x1525x4 мм

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти