Все для ремонту та будівництва
0

Фасадна базальтова вата Ізоват 135

(0)
Використовується для систем утеплення фасадів у поєднанні із зовнішнім захисно-декоративним штукатурним шаром. Щільність 135 кг/м3.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Одним із найбільш ефективних засобів утеплення фасадів будівель та споруд є мінеральна вата Ізоват 135, це фасадна базальтова вата, яка характеризується високою щільністю та стійкістю до зовнішніх впливів. Теплопровідність матеріалів складає 0,041-0,043 Вт/(м*К), що забезпечує якісну теплоізоляцію приміщення. Реалізується у вигляді плит завтовшки 150 мм, розмірами 100х600 мм. Рекомендується використовувати у поєднанні із зовнішнім захисно-декоративним шаром штукатурки..

Особливості застосування

Базальтова вата Ізоват 135 встановлюється на цементну клейову суміш. Яка, згодом, також застосовується як чорнова штукатурка під сітку серпянку по зовнішній поверхні. Нанесення клею виконується на поверхню плити утеплювача за допомогою зубчастого шпателя. Час первинного схоплювання залежить виключно від характеристик лівої суміші та може становити 1-3 хв. Після висихання клею, яке, залежно від температури та вологості навколишнього середовища, можна зайняти 1-2 добу, утеплювач необхідно додатково закріпити за допомогою спеціальних тарілчастих дюбелів. Місця кріплення дюбелів залежать від висоти монтажу та розташування плити (кут споруди).

Відгуки Фасадна базальтова вата Ізоват 135

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти