Все для ремонту та будівництва
Київ, вул. Дмитра Дорошенка, 49, інд. 01042
0

Клей армуючий Сілтек T-87, 25 кг

(0)
Призначений для приклеювання всіх типів теплоізоляційних плит з облаштуванням на їх поверхні гідрозахисного армуючого шару перед обробкою декоративними матеріалами. Застосовується всередині і зовні будівель. Витрата: около 4,5 кг/м2.
  • 352 грн
  • опт: 338 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Сфера застосування

Клей армуючий Сілтек T-87 використовується для облаштування захисного армуючого шару при утепленні фасадів будівель та споруд з використанням пінополістиролу та мінеральної вати, а також перед подальшої обробкою декоративними матеріалами: штукатурками, шпаклівками та іншими. Може застосовуватися і для приклеювання декоративних елементів, виготовлених з пінополістиролу, як всередині будинку, так і на фасаді будівлі.

Властивості

Клей Сілтек T-87, який легко та швидко можна замовити безпосередньо на сайті нашого-інтернет магазину, має наступні характеристики:

  • висока адгезивна здатність до різних типів поверхонь;
  • стійкість до сповзання;
  • пластичність;
  • стійкість до негативних природних факторів;
  • волого- та морозостійкість;
  • легкість та зручність у використанні;
  • екологічність.

81

Приготування клейової суміші Сілтек T-87

Спосіб застосування

Суміш для облаштування армуючого шару виготовляють безпосередньо перед використанням. Спочатку проводиться первинне змішування до однорідної маси, а потім, через 5 хвилин, виконується остаточне перемішування, після чого суміш готова до використання протягом 2 годин. До формування армуючого шару можна приступати не раніше ніж через 2 доби після приклеювання теплоізоляційних плит. Обов'язково повинні бути закладені й зашкурени всі щілини та стики, а поверхня вирівняна. При наявності великих щілин, їх рекомендується усунути з використанням клею Сілтек T-85 для утеплювача, який також можна купити в нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву та області.

82

Нанесення армуючого клею Сілтек T-87

На утеплювач клей армуючий Сілтек T-87 наноситься за допомогою шпателя шаром не менше 2 мм таким чином, щоб він перекривав до 10 см по периметру ширину сітки зі склотканини. Далі сітку слід акуратно «втопити» та розрівняти, а кожна наступна смуга повинна перекривати попередню мінімум на 8-10 мм. Після цього можна нанести і 2 шар клею, товщина якого також становить 2 мм.

83

Армування клеєм Сілтек T-87 мінераловатних плит

При роботі з клеєм Сілтек T-87 потрібно уникати впливу протягів, прямих сонячних променів, попадання вологи, нагрівальних приладів. Якщо роботи проводяться в жарку пору року, поверхню треба захистити від швидкого висихання, для цього її періодично зволожують.  

Витрата: близько 4,5 кг/м2.  

Виробник: компанія Сілтек, Україна.

Витрата води (л/кг сухої суміші) 0.21-0.23
Витрата сухої суміші (кг/м2/мм) 4,5-5,0
Призначення для приклеювання всіх типів теплоізоляційних плит та облаштування на їх поверхні гідрозахисного армуючого шару перед оздобленням декоративними матеріалами
Примітка для внутрішніх та зовнішніх робіт
Склад цемент з фракціонованими наповнювачами, целюлозними волокнами та модифікуючими добавками
Температура експлуатації від -50°С до +70°С
Температура застосування від +5 °C до +30 °C
Товщина шару (мм) 3-5
Час придатності розчинної суміші 2.5-3 години

Відгуки Клей армуючий Сілтек T-87, 25 кг

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти