Все для ремонту та будівництва
Київ, вул. Дмитра Дорошенка, 49, інд. 01042
0

Клей KREISEL Супер Мульти 103 для плитки, посилений, 25 кг

(1)
Призначений для приклеювання настінної та підлогової керамічної плитки на бетон, цементні стяжки, штукатурки, гіпсокартон. Підходить для систем "теплої підлоги". Витрата: близько 1,5-5,1 кг/м2.
  • 257 грн
  • опт: 245 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Сфера застосування

Клей Крайзель Супер Мульти 103 призначений для приклеювання настінної та підлогової керамічної плитки з поглинаючою здатністю > 0,5% (глазурована плитка, теракота, клінкер) до стабільних, стійких до деформації основ з високою адгезією всередині, а у разі застосування морозостійкої плитки - зовні приміщень, в місцях, не схильних до значних деформацій облицювання в результаті зміни температур.

Може використовуватися на поверхнях з таких матеріалів, як звичайні бетони, бетони з легким заповнювачем, пористі бетони, цементні та цементно-вапняні штукатурки, несучі вапняні штукатурки, гіпсові штукатурки, жорстко закріплені гіпсокартонні та гіпсоволокнисті плити, цементні та ангідритові стяжки, у тому числі з обігрівом підлоги.

Розчин можна використовувати для кріплення плитки до ангідритових стяжок, цементних та ангідритових стяжок з підігрівом підлоги. При облицюванні стін керамічною плиткою зовні вона повинна бути морозостійкою.

Властивості

  • дуже висока адгезія;
  • товстий шар;
  • має підвищену міцність;
  • морозостійкість;
  • вологостійкість;
  • екологічна чистота.

Спосіб застосування

Під облицювання підходять міцні та рівні поверхні, їх необхідно очистити від будівельного пилу та антиадгезійних речовин. Стару штукатурку, що відшаровується, або лако-барвисте покриття слід видалити.

З моменту виконання бетонної кладки необхідно почекати 6 місяців, а після штукатурення та виконання цементної стяжки – місяць, перш ніж облицьовувати поверхню плиткою. Нерівні поверхні обробляються вирівнювальним розчином Kreisel-427 або ремонтним розчином Kreisel-429, якщо основа сильно нерівна. Підлоги вирівнюються сумішшю Kreisel-410 або Kreisel-411.

Перед використанням суха суміш розмішується з водою дрилем або міксером. У ємкість, що не пошкоджена корозією, наливається вода, після чого всипається суміш і замішується розчин. При відсутності грудок розчин залишається на 5 хвилин, після чого замішується повторно.

Готова суміш за допомогою гладкого боку шпателя наноситься на поверхню і вирівнюється зубчастою стороною шпателя. Плитка укладається встик, після чого відсувається для швів. Клейова суміш повинна покрити 70% площі кожної плитки або 90%, якщо вона великого розміру, або укладена на підлогу, яка постійно експлуатується. Остаточне висихання відбувається через 24 години.

Витрата:1,5-5,1 кг/м2/мм.

Термін зберігання: до 12 місяців від дати виробництва.

Виробник: Kreisel, Україна.

Витрата води (л/кг сухої суміші) 0.24
Витрата сухої суміші (кг/м2/мм) 1.5-5.1 - в залежності від розміру зубців та нерівності поверхні
Призначення для приклеювання настінної та підлогової керамічної плитки з поглинаючою здатністю> 0,5% (глазурована плитка, теракота, клінкер) до стійких до сколювання поверхонь з високою адгезією
Примітка для внутрішніх та зовнішніх робіт
Склад портландцемент з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками
Температура експлуатації від -50°С до +70°С
Температура застосування від +5 °C до +25 °C
Товщина шару (мм) до 5
Час придатності розчинної суміші близько 2 годин

Відгуки Клей KREISEL Супер Мульти 103 для плитки, посилений, 25 кг

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти