Все для ремонту та будівництва
0

Клей Ceresit CM-15 для мармуру, 25 кг

(2)
Призначений для приклеювання мармуру, скла та інших природних каменів до мінеральних основ всередині та зовні приміщень. Витрата: 2,5 - 4,2 кг/м2.
  • 578 грн
  • опт: 549 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Сфера застосування

Клей для мармуру Ceresit СМ-15 - це суміш цементу з мінеральними добавками і пластифікаторами, яка призначена для приклеювання мармуру, скла та інших природних каменів до мінеральних основ. Завдяки білому кольору вона не залишає слідів і плям на поверхні облицювання.

Швидкосохнучий ефект дозволяє проводити роботи в приміщеннях з безперебійною експлуатацією. Для використання при фасадній обробці в суміш потрібно додати емульсію Ceresit CC-83, яка надасть їй еластичності та морозостійкості.

б1

Укладання мармурової плитки за допомогою клею Ceresit CM-15

Властивості клею для мармуру Ceresit СМ-15:

  • екологічно чистий - не викликає алергічних реакцій та подразнень;
  • швидкосохнучий - прискорює процес обробки, оскільки розшивання швів можливе вже через кілька годин;
  • морозостійкий - можливе використання для зовнішніх робіт;
  • має білий колір, що запобігає утворенню плям на поверхні каменів;
  • швидкість та простота у приготуванні та використанні розчину не вимагає особливих навичок.

Спосіб застосування

Підготовка основи:

Перед проведенням робіт необхідно переконатися у відсутності будь-якого забруднення поверхні: надлишки будівельних сумішей, сміття і брудні плями видаляються, а всі нерівності розгладжуються. Для економної витрати клею основу слід вирівняти і залишити для висихання на 12 - 24 години.

б2

Підлога із мармурової плитки

Проведення робіт:

Для приготування розчину на 25 кг сухої суміші додають 6,5 - 7 л води, перемішують за допомогою будівельного міксера чи дрилю до отримання однорідної маси. Клей для мармуру Ceresit СМ-15 наноситься на плитку безпосередньо перед приклеюванням, при цьому змочувати нічого не потрібно. За допомогою зубчастого шпателя або терки прибираються надлишки суміші,  елементи декору фіксуються на підготовлену основу. Робота з клейовим розчином можлива протягом 30 хв. з моменту приготування, а коригування - протягом 10 хв. Заповнення швів можливе через 3 - 4 годин.

Всі роботи проводяться при температурі від +5 до + 30 ° С і відносній вологості повітря в 60%, при інших умовах характеристики використання можуть змінюватися.

Умови зберігання:

Зберігати клей потрібно у заводській упаковці в сухих приміщеннях протягом 12 місяців.

Витрата: 2,5 - 4,2 кг/м2.

Виробник: Henkel.

 

Normal 0 false false false

Область применения:

Смесь Ceresit CM 12 используется при облицовке плиткой из натурального камня и мрамора поверхностей из бетона или других минеральных покрытий. Применяется при облицовке поверхности плиткой из стекла. Предназначена для наружных и внутренних работ. Облицовка наружных стен зданий требует добавления в смесь 4-8% эмульсии Ceresit CC 83. Высокая пластичность смеси Ceresit CM 12 обеспечивает полный контакт клеящей смеси с плиткой и основанием.

Свойства:

- высокая агдезия;

- морозостойкая;

-водостойкая;

- устойчива к атмосферным воздействиям;

- экологически чистая.

Способ применения:

Основание должно быть сухим и прочным. Перед нанесением смеси его следует очистить от строительной пыли и жирных веществ, уменьшающих адгезию раствора к основанию. Все неровности и непрочные участки основания удаляются и  выравниваются растворной смесью Ceresit CM 115 или Ceresit СТ29 в зависимости от степени неровности. Основания, обладающие чрезмерным водопоглощением, грунтуются Ceresit CT 17.

Сухая смесь замешивается с чистой водой комнатной температуры из расчета 0,25 л воды на 1 кг смеси до получения однородной массы без комков при помощи миксера, дрели с насадкой или мешалки. После получения однородной массы смесь выдерживается 5 минут и снова перемешивается. При использовании эмульсии Ceresit CC 83 в качестве добавки, необходимо 1 кг эмульсии смешать с 0,2 л воды, добавить 1 кг сухой смеси и перемешать. Смесь необходимо использовать в течение 1 часа. Она наносится на облицовываемую поверхность слоем не более 10 мм гладкой стороной шпателя, затем выравнивается зубчатой стороной шпателя. Укладка плитки на растворную смесь осуществляется в течение 20 минут. За 10 минут следует выполнить корректировку. Остатки смеси необходимо удалить при помощи воды до ее застывания. Расшивка швов производится через 24 часа.

Витрата води (л/кг сухої суміші) 0.26-0.28
Витрата сухої суміші (кг/м2/мм) 2.5-4.2
Призначення використовується при облицюванні плиткою з натурального каменю, мармуру та скла поверхонь з бетону або інших мінеральних покриттів
Примітка для внутрішніх і зовнішніх робіт
Склад суміш цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами
Температура експлуатації від - 50°C до +70°C
Температура застосування від +5 °C до +30°C
Час придатності розчинної суміші не менше 30 хв

Відгуки Клей Ceresit CM-15 для мармуру, 25 кг

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти