- Виробник: Інші
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40
Гіпсоволокнисті плити (ГВП) — гіпсові оздоблювальні плити, які мають досить високу щільність - 1250 кг/м3, що дозволяє використовувати їх при всіх видах оздоблення, навіть у якості підлогового покриття. Завдяки пластифікаторам така оздоблювальна плита гнучка та пружня. Виробництво відбувається методом пресування всіх компонентів до отримання міцного екологічно чистого будівельного матеріалу. Візуально вона дуже схожа на гіпсокартон, але має багато відмінностей та переваг.
Гіпсоволокниста плита
Також виробляються вологостійкі плити, які оброблені гідрофобним просоченням спеціального призначення, завдяки чому можна використовувати матеріал у приміщеннях з підвищеною вологістю.
Особливості гіпсоволокнистої плити:
- екологічна чистота матеріалу;
- підвищена щільність;
- простота монтажу;
- ідеально рівна поверхня під декоративне оздоблювання;
- не потребує додаткових робіт з оштукатурювання;
- перешкоджає поширенню полум'я;
- плита стійка до дефектів та пошкоджень;
- не потребує обробки грунтовкою.
Підготовка поверхні:
Перед початком проведення монтажних робіт потрібно переконатися, що на поверхні немає пилу, бруду, мокрих та жирних плям, які можуть з часом зруйнувати всю конструкцію.
Монтаж:
Кріплення гіпсоволокнистої плити здійснюється на металеві профілі або дерев'яні рейки, які не вступають у хімічну реакцію зі складовими елементами конструкції, що значно подовжить термін її служби. Перед декоративною обробкою плити не потребують замазування швів.
Облаштування підлоги гіпсоволокнистими плитами
Застосування:
Гіпсоволокнисті плити використовують для оздоблення житлових, напівжитлових та промислових приміщень. Для приміщень з підвищеною вологістю (ванна, кухня, коридор) застосовують вологостійкі плити. Такий матеріал служить ідеальним доповненням для будь-якого матеріалу (навіть дерева), оскільки його пористість дозволяє не накопичувати в собі вологу, а її надлишок може спокійно виводитися назовні. Ще один спосіб застосування — суха стяжка для підлоги.
Зберігання:
Місце для зберігання такого матеріалу повинно мати хорошу вентиляцію та температуру повітря не менше +50С.