- Виробник: КНАУФ
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40
Відмінність вологостійкого стінового гіпсокартону від звичайного - спеціальне просочення листів, що дозволяє захистити гіпсокартон від вологого середовища.
Для шумо- та звукоізоляції стін використовується мінеральна вата, наприклад, Izover или Ursa.
Кріпиться до стіни гіпсокартон профілем CD и UD. В наявності є листи довжиною 2 м, 2,5 м и 3м.
Декоративні конструкції з гіпсокартону у ванній
Сфера застосування
- обшивка стін у приміщеннях з підвищеною вологістю – ванни, санвузли, басейни, веранди, сауни, зимові сади;
- монтаж скатної покрівлі;
- зведення перегородок у приміщеннях, де спостерігається висока вологість повітря.
Картон листів гіпсокартону просочений рідиною, яка сприяє вологостійкості матеріалу. Це дозволяє використовувати гіпсокартон при ремонтних роботах у приміщенні, де систематично спостерігається контакт з водою. Це кухні, санвузли, ванні кімнати, басейни, сауни, лазні та зимові сади.
Гіпсокартоном не тільки обшиваються стіни, але й зводяться перегородки, наприклад, душові кабіни. Також даний матеріал використовується при покрівлі дахів, це збільшує їх термін експлуатації.
Властивості:
- дозволяє стінам, обшитим гіпсокартоном або зведеним з цього матеріалу, «дихати»;
- підвищена вологостійкість;
- регулятор вологи у приміщенні;
- екологічно чистий матеріал з кислотністю, ідентичній людській, та без запаху;
- має хороші тепло- й звукоізоляційні властивості;
- простий у використанні.
Спосіб застосування
Гіпсокартон простий у застосуванні. При роботі з ним не здійснюються вологі роботи, що вимагають тривалого часу. На відміну від цегли й бетону, які використовувалися раніше для зведення перегородок, гіпсокартон легше, тому на підлогу не чиниться додатковий сильний тиск.
Отримати лист необхідних розмірів можна при використанні пилки, однак краще використовувати спеціальний інструмент, призначений для різання гіпсокартону. Це дозволить акуратно вирізати отвори для проведення й використання електрики у приміщеннях.
Для розкрою ГКЛ потрібно надрізати картон з одного боку і нанести несильний удар по місцю роз'єднання з іншого, гіпсова середина лопне точно за місцем розрізу
Кріплення листа до стіни здійснюється при використанні алюмінієвих профілів, що також мають низьку вагу, дюбілів та шурупів.
Обробка місць кріплення
При установці гіпсокартонних листів особливу увагу слід приділити кріпленню матеріалу до профілів. Необхідно втопити капелюшок саморіза в товщину гіпсокартону на глибину 1-1,5 мм. Місце кріплення, як і стики між гіпсокартонними листами, слід зашпаклювати. Для цього використовуються вологостійкі шпаклівки: Церезит СТ-127, Церезит СТ-225, Церезит СТ-95. При закладенні стиків гіпсокартону рекомендується використовувати штукатурну сітку серпянку.
Рельєфні рамки для поліпшення обробки
Купуючи гіпсокартон, слід звернути увагу на шумоізоляційну мінеральну вату або мати. Поклавши матеріал у отворах між профілем та гіпсокартоном, можна забезпечити приміщенню підвищену звуко- і теплоізоляцію.
Аналогічно листи гіпсокартону використовуються при покрівлі даху для запобігання її протікання. З усім асортиментом гіпсокартону Кнауф та цінами на нього ви можете ознайомитися на нашому сайті.
Виробник: Knauf, Україна.