Все для ремонту та будівництва
0

Гіпсокартон стіновий Knauf 2,5 м

(12)
Застосовується для внутрішніх робіт у приміщеннях з нормальною вологістю. Може використовуватися для вирівнювання стін, монтажу перегородок та створення різних конструкційних елементів: арок, колон, альковів і т.п.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Експлуатаційні властивості

  • Зроблений з екологічно чистих та біологічно нейтральних матеріалів.
  • Регулює вологість у приміщенні.
  • Забезпечує термо- та звукоізоляцію.
  • Енергозберігаючий.
  • Легкість у застосуванні.
  • Невелика вага.

Сфера застосування

Гіпсокартон переважно використовується для вирівнювання несучих конструкцій та перегородок, з різного матеріалу за допомогою монтажних профілів створюються різні будівельні конструкції: міжкімнатні перегородки, багаторівневі стелі, арки, різні декоративні конструкції – ніші, алькови, полиці, колони і т.п. Монтується на спеціальний клей або каркас з дерев'яних брусів або профілів: UD-27, CD-60, CW-50, UW-50.

я1

Для установки можуть використовуватися різні монтажні комплекти

Спосіб застосування

Найчастіше гіпсокартон використовується для вирівнювання стін. Існує два способи монтажу:

  1. За допомогою спеціального монтажного клею на основі гіпсу. Відмінним рішенням для такого способу кріплення може стати клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс. Основою для кріплення служить цегла, бетон, штукатурки різних типів, піно- та газобетони. Монтаж необхідно проводити на попередньо очищену та прогрунтовану поверхню. Товщина нанесених мазків 3-5 см, відстань між ними 20-40 см. Відстань від краю 15-20 см. При цьому потрібно намагатися наносити клей рівномірно по всій поверхні листа у шаховому порядку.
  2. Використовуючи каркас з дерев'яних брусів або різних типів спеціальних металевих профілів з антикорозійним покриттям. Дерево не рекомендується використовувати у приміщеннях з підвищеною вологістю. Перед застосуванням рекомендується обробити бактерицидними та гідрофобними препаратами.

Завдяки своїй структурі та використовуваним матеріалам гіпсокартон не тільки добре ріжеться, але й здатний згинатися, не втрачаючи при цьому цілісності та міцності. Технологія полягає у попередньому змочуванні поверхні, що підлягає розтягуванню, звичайною водою. Зворотну, увігнуту сторону, необхідно перфорувати, проколоти спеціальним шипованим валиком або шилом до середини товщини.

я2

Голчастий валик для гіпсокартону

Після монтажу стики між плитами та місця кріплення шурупів замазують гіпсовою шпаклівкою до рівня поверхні листа. Перед подальшим нанесенням декоративних покриттів поверхню гіпсокартону обробляють грунтовкою, щоб збільшити надійність зчеплення матеріалів.

я3

Заповнення швів між листами гіпсокартону

Термін зберігання гіпсокартонних листів у сухих приміщеннях не обмежений.

Виробник: Кнауф-Україна.

Відгуки Гіпсокартон стіновий Knauf 2,5 м

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти