Все для ремонту та будівництва
0

Гіпсокартон стіновий Knauf 2,0 м

(30)
Використовується для монтажу міжкімнатних перегородок, звукопоглинальних та вогнезахисних конструкцій, облицювання стін, монтажу підвісних стель, у якості основного несучого елемента при створенні декоративних конструкцій.
  • 268 грн
  • опт: 267 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Гіпсокартон виготовляється з гіпсових листів, прокладених картоном. Використання природних матеріалів роблять цей будівельний матеріал екологічно чистим. Крім цього, він пропускає повітря, що забезпечує його відмінну циркуляцію у приміщенні. Гіпсокартон також здатний поглинати зайву вологість. Забезпечує хорошу звукоізоляцію, є енергозберігаючим матеріалом.

Сфера застосування

  1. Вирівнювання стін - у результаті виходить ідеально рівна поверхня, яка згодом може бути оброблена будь-яким іншим декоративним матеріалом.
  2. Зведення перегородок – міжкімнатні перегородки.
  3. Виготовлення натяжних стель – багаторівневих, криволінійних, підвісних.
  4. Виготовлення декоративних елементів та конструкцій – арки, ніші, полки.

cGNndGx0LnJ1Монтаж гипсокартона ГОЛД СИТИ Тольятти

Декоративні стіни та стельові конструкції з гіпсокартону

Спосіб застосування

Гіпсокартон широко використовується при виконанні внутрішнього оздоблення приміщень. Під час робочого процесу температура повітря у приміщенні не повинна бути менше 10 градусів, тоді поверхня стін та стелі буде рівною, а стики – акуратними.

shtukaturka gipsokartonnogo potolka1

Розміщення листів на профілі

Гіпсокартон розкроюється за допомогою ножа або пили. Однак краще виконувати роботу інструментами, призначеними для різання листів гіпсокартону. Це дозволить вирізати отвори для розеток та вимикачів. До стін або стелі листи кріпляться за допомогою металевих профілів та кріпильних деталей, або ж за допомогою клею для гіпсокартону. Далі сумішами для шпаклівки, наприклад, Knauf Фугенфюллер, обробляються шви та закладаються стрічкою-серп'янкою. Після висихання поверхня при необхідності шліфується та обов'язково грунтується для підвищення ступеня з'єднання з декоративними матеріалами та зниження рівня вологопоглинання. Для цього можна використовувати акрилову грунтовку глибокого проникнення, наприклад, Ceresit CT-17.

image017 okB5d1C

Глибина вкручування шурупа

Після цього рівна поверхня вважається повністю готовою для подальшої обробки.

Гіпсокартон вважається оптимальним матеріалом для проведення якісного ремонту у новобудовах, які схильні до значних усадочних деформацій. При використанні ГКЛ у якості основи поверхня декоративних матеріалів не буде розтріскуватися. В цьому випадку кріплення ГКЛ до стін приміщення доцільно проводити за допомогою клейовії суміші, наприклад, Knauf Перлфікс або Церезит СМ-11.

zadelka stykov mezhdu listami giproka 600x438

Обробка стику між листами та його зміцнення за допомогою сітки

Будь-які декоративні інтерьерніе задумки можна втілити за допомогою гіпсокартону завдяки його властивості приймати необхідну форму у вологому стані або під впливом пари.

Виробник: Knauf, Україна.

Вага листа 23/ 28/ 32 кг
Довжина листа 2 м, 2,5 м, 3 м
Кількість у палеті 51 шт.
Площа листа (м2) 2,4 м2, 3 м2, 3,6 м2
Тип  стіновий
Товщина листа (мм) 12,5 мм
Ширина листа  1,2 м

Відгуки Гіпсокартон стіновий Knauf 2,0 м

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти