Все для ремонту та будівництва
0

АМФ

AMF є одним з провідних європейських виробників систем підвісних стель і акустичних стінових панелей.

Історія компанії почалася в далекому 1889 році з заснування целюлозно-паперового комбінату Atex Papierfabrik в баварському місті Графенау. У 1963 році компанія зайнялася виробництвом мінеральної вати на заводі Atex, що призвело до створення компанії AMF в 1970 році і повного її відділення в 1985.

У 1995 році компанія Knauf, тоді вже добре відома на ринку гіпсокартону і ізоляції, придбала 50% акцій компанії AMF, з подальшим викупом решти 50% в 2002 році. До 2003 року Knauf AMF придбала території і всі будівлі, що належали компанії Atex, яка на той час припинила свою діяльність.


Придбання цієї землі дозволило Knauf AMF розпочати інвестування в зростання і розвиток компанії, щоб стати одним з найсучасніших і екологічних виробництв в Європі.

Головний офіс Knauf AMF розташований в Німеччині. На сьогоднішній день компанія налічує 600 співробітників в своїх 30 філії та представництва по всьому світу.

Knauf AMF пропонує комплексні, складні рішення для широкого спектру застосування в галузі будівництва та реконструкції нежитлових будівель: від адміністративних і навчальних закладів до медичних установ.

Стельові плити AMF виготовляються з мінерального базальтового волокна, металу, гіпсу та дерева.

Основними напрямами виробництва є:

  • вологостійкі;
  • гігієнічні;
  • вогнестійкі;
  • мікрокліматичні;
  • акустичні;
  • ударостійкі;
  •  дизайнерські стельові системи.

Крім екологічності, міцності і вогнетривкості, плити відрізняються низькою теплопровідністю і стійкістю до перепадів температури і вологості.

Flag of Germany.svg Німеччина - батьківщина бренду.


Показати першими:
За замовчуванням
Плита підвісної стелі AMF  Filigran 600х600х13 мм

Плита підвісної стелі AMF Filigran 600х600х13 мм

(1)

Плита AMF Filigran має гладку поверхню з неглибокою перфорацією. Підходить для приміщень з невисокими вимогами по акустиці і вологостійкості. Використовується в офісах, магазинах, тех. приміщеннях.

72 грн за шт.

68 грн опт.

Обране 0 Контакти