x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Мінвата УРСА

Призначена для звуко- та теплоізоляції внутрішніх стін, дахів, гіпсокартонних перегородок. Більш щільна, ніж Ursa M-11. Товщина: 50 мм. Щільність: 13 кг/м3. У рулоні 15 м2.

  Додати відгук
Ціна: 526,00 грн.
Опт. ціна: 516,00 грн.

Використовується для звуко- теплоізоляції мансард, горищ, підлог на лагах, гіпсокартонних конструкцій. Щільність: 15 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 240,50 грн.
Опт. ціна: 235,60 грн.

Використовується для утеплення та звукоізоляції скатних покрівель і як теплоізоляційний матеріал для приміщень з високою вологістю. Фольгована вата URSA 50 мм. В упаковці 15 м2.

  Додати відгук
Ціна: 654,75 грн.
Опт. ціна: 641,25 грн.

Вата в рулоні, для звукоізоляції та утеплення скатної покрівлі та внутрішніх перегородок.

  Додати відгук
Ціна: 455,10 грн.
Опт. ціна: 445,76 грн.

Призначена для виконання робіт по звуко- та теплоізоляції скатних покрівель, стін будівель, внутрішніх перегородок, облаштуванню технічної теплоізоляції. Розмір рулону: 50х1200х7000 мм. В упаковці 2 рулони.

  Додати відгук
Ціна: 336,00 грн.
Опт. ціна: 326,00 грн.

Застосовується для звуко- та теплоізоляції внутрішніх стін, дахів, підлог по лагам. Мінвата білого кольору в рулонах. Щільність: 20 кг/м3. В упаковці - 15 м2.

  Додати відгук
Ціна: 626,00 грн.
Опт. ціна: 616,00 грн.

Призначена для утеплення горищних та мансардних приміщень. Щільність: 15 кг/м3. Товщина 50 мм - в рулонах.

  Додати відгук
Ціна: 476,00 грн.
Опт. ціна: 466,00 грн.

Використовується для теплоізоляції покрівлі, горищних та міжповерхових перекриттів, мансардних поверхів. Має відмінну звукоізоляцію. Щільність: 15кг/м3. Рулон 8,4 м2.

  Додати відгук
Ціна: 657,60 грн.
Опт. ціна: 644,10 грн.

Мінеральна вата URSA

Теплоізоляція URSA – один з найпопулярніших будівельних ізоляційних матеріалів. У порівнянні з аналогічними утеплювачами ізоляція URSA більш ефективна і має більш високі тепло- та звукоізоляційні характеристики.

Мінвата Урса проста у монтажі, не потребує нарізання плит високої точності і легко встановлюється у розпір у підготовлені ніші. Реалізується утеплювач у стиснутому вигляді.

Всі матеріали, виготовлені під маркою Урса, екологічно безпечні і відповідають всім санітарним вимогам.

URSA Terra

Компанія Урса займається випуском утеплювача Terra. Він представляє собою мінеральну ізоляцію, що відповідає всім вимогам і стандартам. Негорюча мiнвата Урса Terra має найкращі теплоізоляційні характеристики серед аналогів, відрізняється покращеною вологостійкістю та пружністю. Новий утеплювач має оригінальний відтінок, що виділяє його з усієї лінійки матеріалів.

URSA Terra – екологічно чистий матеріал, призначений для звуко- та теплоізоляції приміщень.

URSA GEO

Утеплювач Урса Geo – мінеральний утеплювач, виготовлений зі скловолокна з повним дотриманням усіх санітарних і екологічний вимог. Для створення матеріалів лінійки GEO застосовується інноваційна однойменна технологія, в основі якої лежить використання натуральної сировини і вдосконаленою рецептури. Утеплювач URSA Geo абсолютно безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища, підтримує сприятливий мікроклімат у приміщенні і забезпечує чистоту повітря.

Особливості волокон і структура матеріалу забезпечують ізолятору GEO такі характеристики, як високий рівень теплоізоляції при невеликій вазі матеріалу, відмінне звукопоглинання і звукоізоляція.

Утеплювач Урса Geo може використовуватися для облаштування каркасних перегородок і стін з кроком несучих елементів у 600 мм.

Фольгована вата URSA M-11

Звуко- і теплоізоляційний матеріал, що випускається у формі плит і використовується для ізоляції каркасних стін та перегородок. Застосовується здебільшого у професійному будівництві при облаштуванні приміщень з високим рівнем вологості, наприклад, саун і лазень.

Одна зі сторін утеплювача покрита алюмінієвою фольгою, що відбиває тепло і виконує функцію пароізоляції. Використання такого ізоляційного матеріалу дозволяє уникнути облаштування пароізоляції і скоротити час монтажу.

URSA Pureone

Урса Pureone – ізоляційний матеріал нового покоління, що відрізняється високою якістю виконання і чудовими характеристики звуко- і теплоізоляції. Екологічно чистий і безпечний утеплювач. Окрім всіх інших характеристик, URSA Pureone отримав такі особливості, як відсутність пилу при експлуатації, приємна на дотик текстура, що нагадує шерсть або бавовну, і відсутність колючості. Крім цього, будівельний матеріал не має ніяких сторонніх запахів і виготовляється у чистому білому відтінку.

URSA GEO M-15

Утеплювач Урса Geo М-15 – універсальний утеплювач, який широко застосовується у сфері будівництва та оздоблювальних робіт. Може використовуватися при каркасно-обшивному будівництві, для утеплення зовнішніх стін при їх облицюванні декоративними матеріалами, для ізоляції повітроводів і трубопроводів.

Використання мінеральної вати URSA GEO для облаштування приміщень з високим рівнем вологості можливе завдяки низькому рівню вологопоглинання. Така властивість матеріалу робить його придатним для облицювання перекриттів і стін саун, лазень.

Купити утеплювачі, що випускаються компанією URSA, можна в Києві у нашому інтернет-магазині. Ціни на такий ізоляційний матеріал доступні і привабливі.