x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Мінвата Техноніколь

Використовується для тепло- та звукоізоляції міжповерхових перекриттів та підпокрівельного простору. Має порівняно високу міцність при стисканні та гідрофобні властивості. Щільність: 30 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 49,90 грн.
Опт. ціна: 44,90 грн.

Використовується для облаштування ненавантажуваного тепло-, звукоізоляційного шару в будівельних конструкціях і системах в горизонтальному, вертикальному і похилому положенні. Аналог Rockwool Rockmin. Розмір: 1200х600х100 мм. Щільність: 30 кг/м2....

  Додати відгук
Ціна: 91,80 грн.
Опт. ціна: 86,80 грн.

Базальтова вата використовується для утеплення горизонтальних та похилих конструкцій, у тому числі під сайдинг. Розмір: 0,6х1,2 м. В упаковці 8,64 м2.

  Додати відгук
Ціна: 74,00 грн.
Опт. ціна: 69,00 грн.

Застосовується для тепло- та звукоізоляції будівельних конструкцій у житлових, громадських та виробничих приміщеннях. Широко застосовується для утеплення цегляної кладки під сайдинг. Щільність: 30 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 50,80 грн.
Опт. ціна: 45,80 грн.

Для утеплення сайдингу, багатошарових покрівель, перекриттів. Ціна за м2. Розмір: 1000х500х100 мм. Щільність: 30 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 90,80 грн.
Опт. ціна: 85,80 грн.

Мінеральна вата Техноніколь

Мінвата Техноніколь по праву займає одну з провідних позицій на ринку теплоізоляційних матеріалів. Виготовляються мінеральні утеплювачі з гірських порід базальтової групи, завдяки чому мінвата Техноніколь вважається ідеальною ізоляцією з точки зору безпеки. Основною перевагою даної продукції є високий рівень теплоізоляції. Досягається він за рахунок затримання волокнами мінеральної вати обсягів нерухомого повітря.

Техноніколь – утеплювач, який можна купити в Києві у нашому інтернет-магазині, де він представлений в широкому асортименті. Ми надаємо можливість купити утеплювач Техноніколь в рулонах і плитах. Ціни на матеріал доступні та привабливі, а разом з тривалим терміном експлуатації та високою якістю базальтова вата Техноніколь є ідеальним варіантом ізоляції будь-якого приміщення.

Підвищена пружність мінвати дозволила їй завоювати популярність як серед професійних будівельників, так і серед рядових споживачів. Теплоізоляція Техноніколь широко застосовується при облаштуванні житлових приміщень, що вимагають не тільки створення надійних укріплень, а й їх якісного захисту від шумових впливів і втрати тепла.

Купити мінвату Техноніколь можна для ізоляції певних ділянок споруд, в яких будматеріал піддається максимальним зовнішнім навантаженням: горищних і міжповерхових перекриттів, дахів, фасадів вентильованого типу, каркасів стін і міжкімнатних перегородок, інженерних комунікацій і підлог.

Роклайт Техноніколь

Техноніколь Роклайт – негорючі ізоляційні плити, що виготовляються з ниток базальтових гірських порід і мають товщину в 50 або 100 мм. Застосовується даний матеріал для тепло- і звукоізоляції виробничих і житлових будівель.

Мінеральна вата Техноніколь Роклайт має чудові характеристики:

  • низький рівень теплопровідності;
  • стійка до високих температур до +450°С, не горить;
  • плити не змінюють своїх розмірів та форму протягом усього терміну експлуатації;
  • високий рівень звукоізоляції;
  • низька гігроскопічність, але при цьому укладання базальтової вати вимагає облаштування пароізоляції;
  • стійкість до гризунів, мікроорганізмів і комах.

Екологічність, безпека і стабільність розмірів дозволяють використовувати утеплювач Техноніколь Роклайт для облаштування мансард, горищ, міжповерхових перекриттів і фасадів будівель.

Техноніколь Техноблок

Базальтова вата Техноніколь Технофас широко застосовується для звуко- і теплоізоляції різних видів кладок стін і каркасних стін з різним оздобленням. Нерідко даний вид утеплювача відіграє роль внутрішнього теплоізоляційного шару при облаштуванні фасадних систем, які мають повітряні зазори.

Техноблок – негорючі тепло- і звукоізоляційні плити, виготовлені з мінеральної вати. Волокна гірських базальтових порід поєднуються між собою за допомогою низькофенольних компонентів, що робить готовий матеріал екологічно чистим і безпечним для людини.

Техноніколь Технолайт

Ізолятор Технолайт виготовляється компанією Техноніколь з базальтових волокон. Скріплення матеріалу між собою здійснюється за рахунок використання низькофенольної в’яжучої речовини. Готові плити просочуються спеціальною гідрофобною сумішшю, завдяки чому вони стають несприйнятливими до дії вологи. Кам'яна вата Технолайт вважається негорючим ізоляційним матеріалом.

Застосовується Техноніколь Технолайт для ізоляції конструкцій з мінімальним навантаженням – перегородок, мансард, перекриттів горищ, каркасних стін, підлог. Високий рівень шумоізоляції досягається за рахунок низької щільності матеріалу.

Основними перевагами мінеральної вати Техноніколь Технолайт є:

  • негорючість;
  • параметр стисливості не перевищує 20%;
  • легко обробляється ручним інструментом і монтується;
  • прекрасно усуває сторонні шуми в приміщенні.

Техноніколь Технофас

Мінеральна вата Технофас являє собою звуко- і теплоізоляційний оздоблювальний матеріал, який виготовляється з низькофенольних в’яжучих компонентів і гірських базальтових порід. Утеплювач має низький рівень тепловтрат і паропроникності, відрізняється стійкістю до стискання.

Випускається утеплювач Технофас в матах розмірами 1200х600х150 мм і 1000х500х50 мм. Тривалий термін експлуатації – більше 50 років – дозволяє надовго забути про необхідність утеплення та звукоізоляції будівлі. Може експлуатуватися в температурному діапазоні від -60°С до +200°С.

Утеплювач Техноніколь Технофас може застосовуватися для облаштування житлових і промислових будівель, теплоізоляції металевих конструкцій і виробів, утеплення покрівель, вентильованих фасадів, каркасних стін, горищ, мансард.

Мінвата Техноніколь, ціна на яку одна з найдоступніших серед аналогічних утеплювачів, є ідеальним тепло- і звукоізоляційним матеріалом, широко застосовуваним при облаштуванні житлових і комерційних приміщень. Купити базальтову вату можна в нашому інтернет-магазині: ціни на ізоляцію доступні, що дозволяє знизити вартість будівельних та оздоблювальних робіт.

Доставка

від 349 грн.
 
за 1,5 тони!
 
 

Наші переваги