x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Мінвата Роквул

Ціна за м2. Щільність 30 кг/м2. Базальтова вата, в матах 50х600х1000, в упаковці 10,8 м2. Для утеплення стін, скатної покрівлі.

  Додати відгук
Ціна: 62,80 грн.
Опт. ціна: 57,80 грн.

Базальтова вата в матах 100х600х1000 мм, 6 м2 в упаковці. Використовується для теплоізоляції скатної покрівлі, гіпсокартонних конструкцій.

  Додати відгук
Ціна: 103,60 грн.
Опт. ціна: 98,60 грн.

Ціна за м2. Ддля утеплення каркасних перегородок, багатошарових стін. Розмір: 1000х600. Щільність: 50 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 130,80 грн.
Опт. ціна: 125,80 грн.

Ціна за м2. Застосовується для зовнішніх стін, облицьованих профнастилом, склом і гранітом. Щільність: 80 кг / м3.

  Додати відгук

Ціна за м2. Для утеплення стін облицьованих профнастилом, каменем, склом. Щільність: 90 кг/м3.

  Додати відгук

Ціна за м2. Призначена для утеплення зовнішніх стін під мокру штукатурку. Щільність: 135 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 156,10 грн.
Опт. ціна: 152,80 грн.

Призначена для утеплення зовнішніх стін легким мокрим методом під штукатурку. Щільність: 135 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 303,25 грн.
Опт. ціна: 297,10 грн.

Застосовується для утеплення стель, мансард. Розмір: 1х6 м. Ціна за м2. Щільність: 28 кг/м2.

  Додати відгук

Ціна за м2. Використовується у будівництві у якості теплової ізоляції для вентильованих покриттів та горищ. Щільність: 20 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 822,56 грн.
Опт. ціна: 805,60 грн.

Ціна за м2. Для утеплення підлог на лагах, багатошарових стін, зовнішніх стін з облицюванням. Щільність: 38 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 89,80 грн.
Опт. ціна: 84,80 грн.

Ціна за м2. Для утеплення підлоги на грунті або перекриттів з бетонною основою. Товщина: 20 мм, 30 мм, 50 мм. Щільність: 140 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 140,00 грн.
Опт. ціна: 135,00 грн.

Мінеральна вата Роквул

Мінеральна вата Rockwool відрізняється від аналогічних теплоізоляційних матеріалів технологією виробництва, незважаючи на те, що складається вона з аналогічної сировини – базальтових волокон і силікатів. У випадку з утеплювачем даної марки для зчеплення волокон використовуються резольні смоли, які дають мінімальну усадку і мають високу міцність на розрив.

Ізоляційні характеристики мінеральної вати безпосередньо залежать від щільності і товщини плит. Крім цього, від цих критеріїв залежить жорсткість матеріалу, яка впливає на сферу використання різних видів теплоізоляції.

Мiнвата Роквул має ще одну оригінальну особливість – змішаний спосіб укладання волокон. Нитки таких ущільнювачів розміщуються в хаотичному порядку, що не дає матам розповзатися на окремі шари і підвищує їх жорсткість без зміни величини повітряних прошарків.

Rockwool Rockmin

Мінвата Роквул Рокмін – один з різновидів утеплювача, який використовується для утеплення скатних покрівель. Теплоізоляція Рокмін відрізняється невеликою вагою, що значно полегшує процес монтажу.

Утеплювач даної моделі має високий коефіцієнт стиснення – легко деформується і так же легко повертається у початковий вигляд.

Rockwool Rockton

Мінвата Роквул Роктон – різновид напівтвердих теплоізоляторів, що відрізняються мінімальною усадкою. Це відіграє величезну роль при облаштуванні поверхонь, від яких вимагають довговічності і високого запасу міцності.

Величезною перевагою плит Роктон є чудові звукоізоляційні характеристики. Завдяки таким якостям утеплювач цього виду найчастіше використовують для поліпшення акустичних характеристик приміщень.

Rockwool Wentirock Max

Роквул Вентирок Макс – плити утеплювача з кам'яної вати, що використовуються у фасадних системах вентильованого типу з повітряними зазорами. Ізоляція з таких плит укладається в один шар. На відміну від двошарового аналога, нижній шар Вентирок кріпити не потрібно, що знижує вартість робіт і зменшує терміни монтажу.

Rockwool Steprock

Мінеральна вата Роквул Степрок використовується для облаштування плаваючих акустичних підлог під OSB-плити або стяжку, а також при створенні теплоізоляції підлог. Відрізняється динамічними характеристиками, що відповідають основним акустичним вимогам, і відноситься до категорії звукоізоляційних матеріалів високої ефективності.

Подібні характеристики плит утеплювача дозволяють використовувати їх при облаштуванні конструкцій громадських і житлових будівель. Роквул Степрок відрізняються такими параметрами, як зниження приведеного ударного шуму, відносне стискання, динамічний модуль пружності.

Rockwool Multirock Roll

Роквул Мультирок Ролл – базальтова вата для теплоізоляції, що випускається у вигляді легких матів. Використовується даний різновид утеплювача здебільшого для облаштування вентильованих горищ і перекриттів, дерев'яних підлог на лагах і підвісних стель.

Rockwool Megarock

Один з найпопулярніших утеплювачів для облаштування балконів, мансард, підвісних стель, горищ і скатних перекриттів, купити який можна в Києві у нашому інтернет-магазині. На утеплювач Rockwool ціни найдоступніші і привабливі серед аналогічних ізоляційних матеріалів.

Мінеральна вата Rockwool є одним з найефективніших ізоляційних матеріалів, широко використовується при облаштуванні житлових і громадських будівель і приміщень.