x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Мінвата КНАУФ

Мінеральна вата в матах. Призначена для звуко- та теплоізоляції внутрішніх стін, дахів, гіпсокартонних перегородок. Щільність - 14 кг/м3. Товщина 50 мм (в уп. 12 м2), і 100мм (в уп. 6 м2)

  Додати відгук
Ціна: 406,00 грн.
Опт. ціна: 396,00 грн.

Застосовується для звукоізоляційних конструкцій та каркасно-обшивних простінків і перегородок у системах сухого будівництва. Має підвищену еластичність. Щільність: 15 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 712,00 грн.
Опт. ціна: 702,00 грн.

Використовується для тепло- та звукоізоляції опалювальних систем, саун. Утеплювач покритий алюмінієвою фольгою. Товщина 20 мм (в упаковці 10х1 м = 10 м2) - і товщина 50 мм (в упаковці 5х1 м = 5 м2).

  Додати відгук
Ціна: 1042,00 грн.
Опт. ціна: 1027,00 грн.

Мінеральна вата Кнауф

Мінеральна вата Кнауф у Києві представлена в широкому асортименті. Виготовляється мінвата Кнауф тільки з природних матеріалів, завдяки чому не чинить згубного впливу на здоров'я людини за час експлуатації.

Характеристики утеплювача Кнауф

Утеплювач Кнауф має прекрасні характеристики і високу якість виготовлення, завдяки чому став популярним і здобув любов споживачів. Купити утеплювач для стін, фасадів, перекриттів і підлог марки Кнауф можна у Києві в нашому інтернет-магазині.

Теплоізоляція Кнауф має наступні характеристики:

  1. Мінвата Кнауф має низьку теплопровідність, завдяки чому у приміщенні навіть у сильні морози зберігається тепло.
  2. Утеплювач нерідко використовують з метою звукоізоляції приміщень: він відмінно справляється з цим завданням і усуває практично всі сторонні шуми і звуки.
  3. Матеріал належить до категорії негорючих утеплювачів.
  4. Невелика вага і тривалий термін експлуатації – більше 50 років.
  5. Екологічність і безпека.

Кнауф Профітеп

Мінвата Кнауф Профітеп – різновид утеплювача, який використовується для облицювання зовнішніх конструкцій. Реалізується у листах товщиною 50 і 100 мм.

Виготовляється така мінеральна вата за технологією Ecose Technology без використання фенолформальдегідних смол, шкідливих для здоров'я людини. Кнауф Профітеп підтримують комфортний мікроклімат у приміщенні у будь-яку пору року, це негорючий матеріал, що підвищує безпеку всієї конструкції. Крім цього, плити мають чудову тепло- і звукоізоляцією, що дозволяє скоротити витрати на опалення.

Кнауф Акустична Перегородка

Кнауф Акустична перегородка – група утеплювачів з мінеральної вати, виготовлених у формі плит. Такі матеріали відрізняються підвищеною пружністю, що у рази підвищує їх звукоізоляційні характеристики.

Мінвата Кнауф Акустична перегородка гарантує високий рівень звукоізоляції, забезпечуючи повну тишу в приміщенні, що відповідає всім вимогам нормативної документації.

Кнауф Nobasil

Мінеральна вата Кнауф Nobasil – різновид утеплювача з покриттям з алюмінієвої фольги, який використовується для звуко- і теплоізоляції пожежонебезпечних приміщень, трубопроводів, вентиляційних і трубопровідних опалювальних систем і приладів, лазень і саун. Витримує максимальну температуру у 600°С. Відбивний шар алюмінієвої фольги надає мінеральній ваті додаткові теплоізоляційні властивості.

Завдяки своїй м'якості і податливості теплоізолятор легко гнеться і пристосовується під конструкції різної форми. Шар алюмінієвої фольги захищає поверхню мінеральної вати. Кнауф Nobasil відрізняється підвищеною міцністю на стиснення, тому практично не стискається і повертається у вихідну форму при стисненні.

Кнауф Insulation

Виробництво теплоізоляції Кнауф Інсулейшн грунтується на технології Ecose. Завдяки використанню цієї технології до складу мінерального утеплювача не входять шкідливі речовини, здатні негативно впливати на здоров'я людини – акрилові і фенол-формальдегідні речовини.

Мінеральна вата Кнауф Інсулейшн відрізняється чудовими теплоізоляційними характеристики, екологічною чистотою, повною безпекою для навколишнього середовища і здоров'я людини.

Унікальна технологія Ecose дозволяє створювати теплоізоляційні матеріали тільки з натуральних компонентів. Купити утеплювач можна і для облаштування дитячих кімнат.

Купити мінеральну вату марки Кнауф можна у Києві в нашому інтернет-магазині – ціна мінвати Кнауф доступна і приваблива, що дозволяє заощадити на проведенні будівельних робіт.