x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Мінвата Ізовер

Ефективний термоізоляційний матеріал для утеплення підлог, горищ та перекриттів. Застосовується у гратчастих конструкціях всередині приміщень. Щільність: 11 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 344,30 грн.
Опт. ціна: 337,30 грн.

Використовується для утеплення будь-яких поверхонь - стін, підлог, стель. Розмір рулону: 8200x1220х100 мм. В упаковці: 10 м2.

  Додати відгук
Ціна: 326,90 грн.
Опт. ціна: 320,20 грн.

Мінеральна вата Ізовер

Мінвата Изовер – теплоізоляційний матеріал, який об'єднав у собі всі переваги класичної мінеральної вати. Форми випуску утеплювача різні – рулони, мати, напівтверді і тверді плити.

Мінеральна вата Isover використовується для утеплення фасадів, стін, покрівлі, перекриттів і підлог. Виготовляється мінвата Isover зі скловолокна довжиною і товщиною 150 і 5 мікрон відповідно. Завдяки такому матеріалу у складі утеплювач відрізняється пружністю, прекрасною звукоізоляцією і низькою теплопровідністю. Для виготовлення утеплювача використовується спеціальна технологія TEL, що дозволяє поліпшити характеристики готового матеріалу.

Характеристики утеплювача Isover

  1. Теплопровідність. Даний параметр для теплоізоляційного матеріалу відіграє величезну роль. Мінвата Ізовер має відносно низький коефіцієнт теплопровідності. Матеріали прекрасно утримують повітря і зберігають тепло у приміщенні.
  2. Звукоізоляція. Плити Ізовер можуть похвалитися непоганим рівнем шумоізоляції. Скляні волокна, з яких складається утеплювач, розділені повітряним прошарком, що затримує всі сторонні шуми і звуки. Завдяки інноваційній технології і структурі утеплювача у приміщенні забезпечується не тільки комфортний мікроклімат, але і повна тиша.
  3. Горючість. Утеплювач Ізовер виготовляється відповідно до держстандарту і являє собою негорючий будівельний матеріал. Встановлювати його можна у будь-яких приміщеннях, навіть у котельних та інших пожежонебезпечних кімнатах.
  4. Паропроникність. На жаль, плити Isover не можуть похвалитися хорошою пароізоляцією: якщо не створити її додатково, то теплоізоляційні характеристики утеплювача будуть знижуватися по мірі накопичення вологи. Даний параметр знижується на 10% з кожним накопиченим відсотком вологи.
  5. Екологічність. Купити Ізовер, ціна якого доступна у Києві, можна також за його екологічність і безпеку для здоров'я людини. За час експлуатації утеплювач не виділяє ніяких токсичних речовин, що можут становити загрозу здоров'ю та життю людини.
  6. Вага. У порівнянні з аналогічними теплоізоляторами утеплювач Ізовер має меншу вагу. Купити його у Києві можна для облаштування фасадів та стін, при облицюванні яких недопустиме зайве навантаження.
  7. Термін експлуатації. Використання теплоізоляційного матеріалу марки Isover дозволить на тривалий час забути про утеплення фасадів, стін та дахів. Мінімальний термін експлуатації матеріалу становить 50 років – за цей час він не втрачає своїх властивостей.

До складу плит Isover входять гідрофобізатори, які надають матеріалу водовідштовхувальні властивості. Утеплювач не піддається появі жучків, цвілі, гризунів і комах. Купити утеплювач можна у різних формах – матах, рулонах, плитах різної твердості і товщини, причому ціна мінвати Ізовер одна з найдоступніших серед розмаїття аналогічних матеріалів.

Одним з найпопулярніших продуктів даної марки є утеплювач Isover KT40. Випускається він у двошарових рулонах товщиною десять сантиметрів. Для його установки не використовуються кріплення, оскільки з його допомогою утеплюють горизонтальні поверхні – стелі та підлоги.

На утеплювач Ізовер ціна у нашому магазині вигідна і доступна. Утеплювач Isover гарантує тепло і комфортний мікроклімат у приміщенні.