x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Мінвата ЕкоГіпс

Використовується у горизонтальних будівельних конструкціях без навантаження на матеріал у якості теплоізоляції. Основною перевагою є висока еластичність. Щільність: 11 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 672,00 грн.
Опт. ціна: 662,00 грн.

Застосовується при облаштуванні теплоізоляційної системи ненавантажуваних конструкцій. Товщина: 50 мм. Розмір: 7,5x1,2 м.

  Додати відгук
Ціна: 470,00 грн.
Опт. ціна: 460,00 грн.

Застосовується при облаштуванні теплоізоляції зовнішніх стін, при утепленні покрівлі або каркасних конструкцій. Розмір плити: 1250x610 мм.

  Додати відгук
Ціна: 716,00 грн.
Опт. ціна: 706,00 грн.

Для тепло- та звукоізоляції у системах утеплення фасадів із зовнішнім захисним декоративним шаром з тонкошарової штукатурки. Щільність: 145 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 133,50 грн.
Опт. ціна: 128,50 грн.

Де у Києві недорого продається мінеральна вата, мінвата

Для утеплення стін, підлоги, стелі та інших будівельних конструкцій існує багато видів матеріалів, але споживачі часто віддають перевагу мінеральній ваті, мінваті, купити яку оптом та у роздріб можна у нас в інтернет-магазині.

Мінеральна вата або мінвата для утеплення стін

Під загальною назвою мінеральна вата, мінвата, на ринку пропонуються різні види продукції, ціна яких відрізняється між собою та для класифікації яких можна використовувати кілька критеріїв. За зовнішнім виглядом вироби випускаються:

 • у вигляді плит – мають широку сферу застосування та використовується не тільки для утеплення будинків, але й при заливці стяжок, відрізняються високою щільністю;
 • у рулонах – мають невелику щільність і найчастіше застосовуються для виготовлення покрівельних пирогів, але цілком допустиме їх використання і для утеплення стін;
 • у вигляді циліндрів – мають вузьку сферу застосування та призначаються для теплоізоляції будь-яких видів трубопроводів.

За складом мінеральна вата, мінвата, купити будь-який обсяг якої можна у нас для утеплення будинків з доставкою на будь-який об'єкт Києва та області, складається з:

 • базальту, вихідною сировиною для виробництва якого є гірські породи;
 • скловати, виробленої з волокон розплавленої маси кварцового піску;
 • шлаку, одним з компонентів якого є нитки, виготовлені з розплавленого доменного шлаку.

Незважаючи на те що ціна мінеральної вати, мінвати вища, ніж на деякі інші утеплювачі, завдяки високим експлуатаційним характеристикам часто їй не знаходять альтернативи як матеріалу для утеплення будинків:

 • довговічність – термін служби складає 50 та більше років;
 • високі тепло- та звукоізолюючі характеристики;
 • паропроникність;
 • непогана гігроскопічність, але обов'язково слід враховувати, що при намоканні матеріал втрачає свої властивості, тому потрібен надійний зовнішній захист від негативних природних факторів;
 • вогнестійкість;
 • екологічна та токсикологічна безпека.

Як замовити оптом мінеральну вату, мінвату

Найзручніше місце для цього – наш інтернет-магазин, в якому у великому видовому асортименті представлена мінеральна вата, мінвата, при цьому ціна як при замовленні оптом, так і в роздріб є найпривабливішою у Києві. Великим бонусом співпраці з нами для вас стане оперативна доставка протягом доби у будь-яку точку міста та області. Товар буде доставлений на об'єкт в точно визначений час. При виникненні питань, пов'язаних з вибором утеплювача, завжди можна звернутися в нашу службу підтримки та отримати кваліфіковану відповідь щодо застосування матеріалу, розрахунку необхідної кількості. Одночасно з мінеральною ватою, мінватою краще купити й усі супутні матеріали, необхідні для проведення монтажних робіт з її укладання: профілі, метизні вироби для кріплення, паропроникні плівки та багато іншого. Якщо утеплювач призначається для фасаду, одночасно слід вибрати і варіант зовнішньої декоративної обробки: матеріали для навісної конструкції або штукатурки, для облаштування «мокрого фасаду».