x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Клей для плитки Полірем

Для приклеювання керамічної плитки. Застосовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт у вологих та сухих приміщеннях. Витрата: 1,5 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 82,80 грн.
Опт. ціна: 81,00 грн.

Для укладання кахлю на поверхні, що схильні до деформації, при виконанні зовнішніх або внутрішніх робіт. Оздоблення печей, камінів, терас, басейнів, підлог з підігрівом, сходів. Витрата: 1,5-2 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 183,90 грн.
Опт. ціна: 182,10 грн.

Суміш призначена для тонкошарової кладки стін з газобетонних, шлакобетонних та інших легких бетонів. Витрата: до 25 кг/м3 каменів.

  Додати відгук
Опт. ціна: 66,80 грн.

Де придбати клей для плитки у Києві

Якщо плануються облицювальні роботи з використанням кахлю, мозаїки, натурального або штучного каменю, керамограніта та інших подібних матеріалів для підлоги, стін, а іноді навіть стелі, обов'язково знадобиться клей для плитки, що представляє собою суміш на цементній або гіпсовій основі. Найчастіше використовуються сухі суміші, які готуються безпосередньо перед роботою, хоча у деяких випадках застосовуються й готові суміші, так звані рідкі цвяхи.

Клей для плитки: як правильно та недорого вибрати суміш

Перед тим як придбати у інтернет-магазині клей для плитки, слід звертати увагу не тільки на ціну, але й на характеристики матеріалу, наприклад, для робіт з облицювання фасаду будинку або його цоколю слід вибирати морозостійкий вид. Клеї для плитки у залежності від основного в'яжучого компоненту, поділяються на:

 • цементні;
 • поліуретанові;
 • епоксидні;
 • дисперсійні;
 • гіпсові.

Також на будівельному ринку у Києві представлені універсальні суміші, за допомогою яких можна виконувати роботи на стінах та на підлозі, допускається їх використання у вологих приміщеннях та навіть для фасадного облицювання, так як вони цілком морозостійкі, хоч і поступаються за цим критерієм спеціальним сумішам. Вибираючи клей для плитки, слід враховувати такі фактори:

 • експлуатаційні умови, що включають не тільки температурний та вологісний режим, а й показники планового статичного та динамічного навантаження;
 • тип та вид поверхні, а також її стан, особливо ретельно слід вибирати суміші для роботи по дереву, металу, склу та іншим матеріалам, поверхня яких має низькі зчіплювальні властивості – у цьому випадку слід замовити спеціальні суміші, хоч їх ціна і вища ніж на універсальні;
 • обов'язково потрібно брати до уваги і розмір облицювального матеріалу: чим більша плитка, тим, відповідно, вища її вага, а значить для її надійної фіксації потрібна суміш з підвищеними адгезивними характеристиками.

Чому клей для плитки краще замовити в інтернет-магазині

Але незалежно від того, який клей для плитки буде використовуватися для робіт на стінах або на підлозі, вологостійкий він або морозостійкий, існує ще три критерії, які не можна обійти увагою:

 • «відкритий час роботи», тобто період, за який вся приготована суміш повинна бути використана і після закінчення якого вона стає непридатною. Якщо роботи виконуються самостійно, то зі швидковисихаючими сумішами без відповідної вправності буде складно працювати;
 • адгезивні або зчіплюючі характеристики впливають на ступінь зчеплювання облицювального матеріалу з поверхнею;
 • коефіцієнт сповзання – важливий параметр при роботах на вертикальних поверхнях, у тому випадку якщо планується клеїти облицювання з верхньої частини, то показник повинен бути в межах всього 0,1-0,2 мм.

Часто клей для плитки купують одночасно з самим матеріалом, але якщо робити замовлення в інтернет-магазині, то питання доставки досить важкого, але крихкого виробу вирішується дуже просто. Так як наше підприємство працює з більшістю виробників на прямих договірних підставах, то і ціна зможе надихнути забудовника, особливо коли плануються закупівлі оптом. У точно визначений час товар буде на об'єкті, розташованому в Києві або області. Великою перевагою такої покупки є і можливість отримати швидку та якісну консультативну допомогу у виборі оптимальної суміші для конкретного виду робіт та розрахунках необхідної кількості.