Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Цегла

Результат 1. 7 з 7

Призначається для кладки зовнішніх стін та внутрішніх перегородок. Має підвищену тепло- та звукоізоляцію.

  Додати відгук

Цегла силікатна полуторна - розміри: 250х120х88 мм. Застосовується для створення перегородок усередині приміщення, облицювання.

  Додати відгук
Ціна: 6,60 грн.
Опт. ціна: 6,50 грн.

Використовується для облицювання приватних будинків та заміських котеджів, висотних будівель, парканів, камінів, альтанок та інших конструкцій. Має знижену теплопровідність. Розміри: 250×120×65 мм, вага 2,3 кг, кількість штук на піддоні - 480.

  Додати відгук
Ціна: 4,20 грн.
Опт. ціна: 3,80 грн.

Цегла облицювальна М-150 використовується для облицювання зовнішніх стін будівель, огорож, парканів.

  Додати відгук
Ціна: 6,70 грн.
Опт. ціна: 6,60 грн.

Цегла силікатна одинарна - розміри: 250х120х65 мм. Силікатна цегла застосовується для облицювання будівель, створення внутрішньокімнатних перегородок.

  Додати відгук

Цегла пустотіла М-100 червона - призначена для спорудження стін. Розмір: 250х120х65 мм.

  Додати відгук
Ціна: 2,50 грн.
Опт. ціна: 2,00 грн.

Цегла червона М-100 - для кладки, повнотіла. Розмір: 250х120х65 мм.

  Додати відгук
Ціна: 8,65 грн.
Опт. ціна: 8,05 грн.

Цегла для будівництва та оздоблення у Києві – великий вибір

Можна купити цеглу для будівництва на будівельному ринку, але зручніше замовити її у нашому інтернет-магазині, при цьому ціна на будь-який з її видів буде вельми привабливою, так як ми працюємо безпосередньо з виробниками цього матеріалу.

Основні види цегли, які представлені у нашому інтернет-магазині

Будь-яка цегла за своїм призначенням буває або рядовою (будівельною), або облицювальною, а в залежності від складу ділиться на силікатну або керамічну, яку часто називають вогнетривкою. Вироби, які застосовуються як:

  • оздоблювальний матеріал характеризуються різноманітністю зовнішнього вигляду, фактури, текстури та кольору. Мають чітку та правильну геометрію, а нерідко – додаткове декоративне покриття, що служить не тільки естетичним цілям, але й впливає на експлуатаційні характеристики;
  • рядова цегла, що використовується для зведення конструктивних елементів (стін будинку, перегородок, печей, димоходів, парканів та ін.), відрізняється від першого виду не тільки пересічним зовнішнім виглядом, що вимагає обов'язкового зовнішнього облицювання, але й значно нижчою ціною.

Продаж цегли найчастіше здійснюється оптом, так як навіть на невеликих об'єктах потреба у цьому матеріалу досить велика, але є винятки: облицювальний вид нерідко пропонується поштучно, що дуже зручно для забудовників, яким потрібно купити невелику кількість красивого матеріалу для каміна, печі у лазні та інших об'єктів. Заздалегідь потрібно визначитися з розмірами виробів, які бувають:

  • одинарними – 250×120×65 мм;
  • полуторними – 250×120×88 мм;
  • подвійними – 250×120×140 мм.

Крім того, цегла між собою відрізняється й по пустотності: облицювальна, з метою поліпшення теплоізоляційних характеристик, часто має багато пустот та щілин, а вогнетривка та силікатна, використовувані у якості рядової цегли – в основному бувають повнотілими.

Вигідні ціни на цеглу у Києві

Перед тим як замовити цеглу, необхідно точно розрахувати її кількість, яка визначається будівельним об'ємом та залежить від розмірів споруджуваного об'єкта. Не варто забувати й про 10-15%, призначених для виготовлення добірних елементів, а також «зломки». Після цього, скориставшись сервісом зворотного зв'язку, можна уточнити зручний час для доставки товару, який буде транспортовано на об'єкт найближчим часом, як правило, протягом доби, якщо немає іншого побажання у замовника. Замовити вогнетривку та силікатну цеглу можна як великим, так і дрібним оптом, при цьому розмір замовлення ніяк не вплине на швидкість виконання, адже у нас на складі завжди є у наявності всі види матеріалу, представлені у асортименті інтернет-магазину. Якщо виникнуть питання, пов'язані із здійсненням розрахунків або вибором відповідного виду матеріалу, завжди можна розраховувати на компетентну допомогу наших співробітників.