x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Ветоніт

vetonit

Компанія "Вебер Ветоніт" заснована у Франції в 1900 році. Функціонування компанії грунтувалося на виробництві фасадних штукатурок, основою яких був гіпс. Фабрики були зосереджені у Парижі. У 1927 році відбулося об'єднання двох компаній. Після закінчення Другої світової війни була проведена реконструкція, завдяки чому з'явилася можливість розширення.

З 1982 року керівництво компанії стало докладати всіх зусиль для виходу на європейський ринок. У 1996 компанія увійшла в групу Saint-Gobain та отримала назву Saint-Gobain Weber. З 1998 року в групу увійшла ще одна компанія з Південної Америки. Це дозволило розширити бізнес до Таїланду, Китаю, В'єтнаму та Малайзії.

Починаючи з 2008 року група компаній стає основним постачальником в країнах Скандинавії та Балтії, зміцнює позиції в Німеччині, Центральній та Східній Європі,   Китаї та Росії.

Подробнее

Шпаклівка для кінцевого вирівнювання стін та стель в сухих приміщеннях. Товщина шару: до 4 мм. Витрата: 1,5 кг/м2/мм.

  Добавить отзыв
Цена: 327,50 грн.
Опт. цена: 325,50 грн.


 Види продукції:

 Ветоніт спеціалізується на виробництві сухих будівельних сумішей:

клей для плитки в широкому асортименті дозволяє вибрати необхідний для укладання керамічної плитки на стіни, підлогу, представлені клейові суміші для використання зовні приміщень, в умовах високої вологості або температури;

вирівнювальні суміші для облаштування підлоги можуть використовуватися для приміщень з високим навантаженням на підлогу, для житлових приміщень. Розчин є швидковисихаючим та підходить для будь-якого підлогового покриття;

- шпаклівки можуть наноситися механічним способом або вручну в приміщеннях зі стандартним мікрокліматом або в умовах підвищеної вологості;

- штукатурки використовуються для вирівнювання стель та стін, забезпечуючи рівну поверхню білого кольору.

Продукція Ветоніт – це правильний вибір для безлічі будівельних робіт. Керівники компанії не зупиняються на досягнутому, тому продукція постійно вдосконалюється.

 Переваги:

- простота у використанні;

- швидке висихання;

- низька усадка;

- тривалий термін експлуатації;

- використання екологічно чистих компонентів.

Про наш магазин:

У нас є спеціальні оптові ціни на Ветоніт. З будь-яких питань можна звертатися за вказаними телефонами. Наш менеджер відповість на всі поставлені запитання.

Історія

FranceФранція  — батьківщина бренду

 

 

Germany стройматериалы ВетонитНімеччина, Центральна та Східна Європа, Китай та Росія — місцезнаходження   виробника.

 

 

Доставка

від 349 грн.
 
за 1,5 тони!
 
 

Наші переваги

Спеціальні ціни на товари сезону