x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Ізовер

izover

Компанія була заснована у Німеччині в 1878 році.

Виготовлення звуко- та теплоізоляції ISOVER (Ізовер) проводиться з 1937 року. Бренд з'явився в результаті злиття двох компаній. Корпорація, що займається виготовленням продукції, носить назву «Сен-Гобен». Зараз продукція цієї торгової марки визнана кращою в усьому світі. До 2001 року матеріали випускалися на основі скловолокна, тепер це також продукція з кам'яної вати та інших екологічно чистих матеріалів.

У країнах СНД тепло- та звукоізоляційні матеріали торгової марки Ізовер стали відомі у 1993 році, в 2002 р. в Підмосков'ї було завершено будівництво заводу Ізовер. Так це став вітчизняний виробник.

Подробнее

Ефективний термоізоляційний матеріал для утеплення підлог, горищ та перекриттів. Застосовується у гратчастих конструкціях всередині приміщень. Щільність: 11 кг/м3.

  Добавить отзыв
Цена: 344,30 грн.
Опт. цена: 337,30 грн.

Використовується для утеплення будь-яких поверхонь - стін, підлог, стель. Розмір рулону: 8200x1220х100 мм. В упаковці: 10 м2.

  Добавить отзыв
Цена: 326,90 грн.
Опт. цена: 320,20 грн.


Види продукції:

Матеріали для облаштування ізоляції виробляються для використання в будівництві житлових будинків та професійного зведення. Продукція випускається в декількох видах:

- ISOVER Классик – це мінеральна вата зі скловолокна в рулонах, призначена для облаштування ізоляції каркасних стін та покрівлі.

- ISOVER KT 40-AL  - вата зі скловолокна, покрита фольгою, використовується в котеджах та саунах.

- ISOVER KL 34 – плити зі скловолокна для ізоляції підлоги, перекриттів, дахів та інших приміщень, де вимоги до ізоляції завищені.

Переваги:

Ізоляційний матеріал Ізовер надає чудовий захист від холоду та спеки. Коефіцієнт провідності тепла мінімальний завдяки волокну. Тому навіть влітку помічена користь від використання продукції.

Матеріал також є захистом від шуму. Характеристики поглинання шуму є найкращими.

Крім цього, волокна здатні вбирати вологу та віддавати її, коли в цьому виникає необхідність.

Висока еластичність сприяє стисканню волокна при транспортуванні. Це дозволяє економно використовувати придбаний матеріал.

Також продукція зручна у застосуванні.

Волокна створені з неорганічних речовин, тому гниття не відбувається, матеріал можна використовувати протягом тривалого часу. Всі матеріали є екологічно чистими.

Про наш магазин:

У нашому інтернет-магазині представлена вся продукція звуко- та теплоізоляційних матеріалів, як в матах, так і в рулонах. Варто лише ввести назву необхідного товару та отримати всю необхідну інформацію. Вся продукція продається за порівняно низькою ціною, для оптових покупців передбачені знижки.

Замовити товар можна безпосередньо через інтернет або зателефонувавши за вказаними номерами. Наш менеджер відповість на всі питання і прийме замовлення.

Історія:

Germany

Німеччина — батьківщина бренду

 

минвата Изовер пр-ва РосиияРосія, Туреччина, США, Китай  — місцезнаходження виробника

 

 

Доставка

від 349 грн.
 
за 1,5 тони!
 
 

Наші переваги

Спеціальні ціни на товари сезону