x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Арбек

arbec

Корпорація заявила про своє існування у листопаді 1993 року та відразу зайняла міцні позиції на ринку будівельних матеріалів завдяки високій якості OSB плит, які є основною та єдиною спеціалізацією концерну.

У 2005 році на зборах акціонерів було остаточно затверджено назву компанії Arbec Forest Products inc. Після цього була проведена реєстрація підприємства під торговим символом ABR.SV.A.

Подробнее

Вологостійка деревно-стружкова плита високої міцності. Застосовується для облаштування чорнових підлог, покрівельного пирога. Використовується для обшивки або зміцнення стін, виготовлення знімною опалубки. Розмір: 1220×2440×6 мм. Вага: 12 кг.

  Добавить отзыв
Цена: 224,00 грн.
Опт. цена: 214,00 грн.

OSB-3 6 мм Украина, влагостойкая древесно-волокнистая плита. Размер листа 1,22х2,44м. Вес 12 кг.

  Добавить отзыв
Цена: 224,00 грн.
Опт. цена: 214,00 грн.

Влагостойкая OSB плита, 1,22х2,44м. Украинского производства. Вес 21 кг.

  Добавить отзыв
Цена: 328,00 грн.
Опт. цена: 318,00 грн.


На даний момент компанію відрізняє великий відсоток частки експорту у Європу – 30%.

OSB плити виготовляються з осикової стружки, якою багатий північно-американський регіон. Завдяки використанню інноваційних технологій виробнику вдається отримувати стружку мінімального розміру. В якості в'яжучого компонента використовується екологічно чистий клейовий матеріал.

OSB плити зарекомендували себе як високоякісний і міцний матеріал.

 

Види продукції:

OSB Arbec спеціалізується на виготовленні OSB плит 2-х видів.

  • OSB плити, призначені для північноамериканського ринку, відрізняються високою міцністю, плити з одного боку – гладкі, поліровані, а з іншого – рифлені.
  • OSB плити, орієнтовані на європейський ринок, мають високу вологостійкість.

Переваги

Основними перевагами OSB плит від даного виробника є висока якість матеріалу, використання екологічно чистої сировини і високі показники вологостійкості.

Завдяки новітнім технологіям при переробці осикової деревини утворюється тирса найменшого розміру. Це дозволяє отримувати високоміцні OSB плити ідеально гладкою та правильної форми. Рифлена поверхня робить даний будівельний матеріал безпечним. Так само слід зазначити високі кріпильні властивості.

Про наш магазин

Відвідавши наш інтернет-магазин, ви знайдете всі OSB плити від канадського виробника товщиною від 6,3 мм до 18 мм. Стандартний розмір плит 1,22 х 2,44 м.

На оптові замовлення у нас діють спеціальні ціни. Зателефонувавши за вказаними телефонами, ви завжди можете отримати всю необхідну інформацію.

Кваліфікований працівник допоможе Вам вибрати необхідний товар в залежності від ваших потреб.

Здійснити замовлення в нашому магазині дуже просто. Це можна зробити, скориставшись онлайн-формою або при телефонній розмові з менеджером.

Історія:

canada

Канада  — батьківщина бренду

 

canada

Канада — місцезнаходження виробника

 

 

Доставка

від 349 грн.
 
за 1,5 тони!
 
 

Наші переваги

Спеціальні ціни на товари сезону